Revolučný dvojvretenový CNC sústruh BNA-42SY so systémom lámania triesok LFV

Revolučný dvojvretenový CNC sústruh BNA-42SY so systémom lámania triesok LFV

Vychádzajúc zo silných stránok predchádzajúcich obrábacích sústruhov Miyano, je BNA-42SY prvým modelom, ktorý má 12 polohový revolver. Ten poskytuje pohyb osi Y ± 35 mm a má nový dizajn, ktorý umožňuje ľahkú automatizáciu.

V porovnaní so súčasnými modelmi BNA je účinnosť obrábania vylepšená výkonnejšími vretenovými motormi, ktoré sú dimenzované na 7,5 / 5,5 kW pri 6 000 ot./min pre hlavné vreteno a 5,5 / 3,7 kW pri 5 000 ot./min pre pomocné vreteno. Zrýchlenie a spomalenie sú na oboch vretenách rýchlejšie, čo zvyšuje produktivitu. K ďalším prednostiam patrí väčšia kapacita pre uloženie nádrže na chladiacu kvapalinu, priestor na pravej strane pre zariadenie na robotické nakladanie/vykladanie. Ak má používateľ v úmysle využiť výhody automatizácie, môže byť  k stroju dodávaný dopravník triesok.

Pri 285 mm sa zdvih osy Z revolverovej hlavy zvýšil o viac ako 20%, čím sa rozšíril rozsah obrábania tohto kompaktného sústruhu šetriaceho priestor. Revolver a vretená sú namontované tak, aby sa zlepšila tuhosť a tlmenie, čo vedie k vysokej rýchlosti obrábania, predĺženiu životnosti nástroja a udržaniu vysokej presnosti. Priemery guľových skrutiek v osi X a Z sa zväčšili z 25 mm na 32 mm, čím sa zvýšila tuhosť. Guľové skrutky vo všetkých osiach sú mazané, BNA-42SY je druhým sústruhom Miyano, ktorý túto funkciu využíva.

Stroj ovláda najnovší CNC systém FANUC 0i-TF Plus s 10,4″ farebným LCD displejom. Rezné časy je možné skrátiť súčasným dokončením zložitého sústruženia na opačnom konci a frézovaním na pomocnom vretene, zatiaľ čo na hlavnom vretene pokračuje obrábanie prednej časti, napriek tomu, že je k dispozícii iba jedna revolverová hlava.

Rovnako ako všetky moderné sústruhy od spoločnosti Citizen Machinery, je BNA-42SY stroj šetrný k životnému prostrediu. Spotreba energie v pohotovostnom režime je iba 0,661 kW, pretože servomotor sa automaticky vypne, keď to nie je potrebné (napríklad počas úpravy programu).

Prezrite si detailne všetky produkty

PRODUKTY


Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Ak súhlasíte, kliknite na tlačítko "akceptovať".