O nás

Založenie

Spoločnosť CNC invest SK, s.r.o. bola založená v roku 2007 ako dcérska firma spoločnosti CNC invest s.r.o. Praha, aby sa činnosti spojené s predajom a servisom CNC obrábacích strojov priblížili ku slovenským zákazníkom.

Od svojho založenia v roku 2007 sme sa zamerali hlavne na predaj  japonských CNC strojov, ktoré sa vyznačujú okrem veľkej presnosti mimoriadne vysokou spoľahlivosťou, životnosťou, nenáročnosťou na udržiavanie a vysokou produktivitou práce.

CNC Invest SK, s.r.o.

V súčasnej dobe zastupujeme svetovo významných výrobcov obrábacích strojov ako sú CITIZEN, MIYANO, NIISIN, YASDA, ROMI a HARDINGE.

Našim zákazníkom ponúkame k predávaným značkám CNC obrábacích strojov komplexný servis mechanickej a elektrickej časti strojov, technologickú podporu a poradenstvo v oblasti obrábania.

Materská spoločnosť

Spoločnosť CNC invest s.r.o. Praha vznikla v roku 1990 s pôvodným názvom BOHEMIA TRADE s.r.o. Ku zmene názvu na CNC invest s.r.o. došlo následne v roku 1999.

Ako postupujeme

 • null

  Porozumenie zákazníkovi

  Požadujeme predloženie výrobnej – výkresovej dokumentácie produktov, ktoré má zákazník záujem na danom stroji obrábať.

 • null

  Návrh technológie obrábania a časovej štúdie

  Na základe dokumentácie vypracujeme technológiu obrábania a časovú štúdiu (nutný čas obrábania) pre konkrétny stroj.

 • null

  Financovanie

  Zákazníkovi pomôžeme s výberom vhodného leasingového partnera pre financovanie stroja.

 • null

  Uvedenie do prevádzky

  Po dodávke stroja (spravidla nasledujúci deň) prikročíme k odbornej inštalácii stroja a jeho uvedeniu do prevádzky na predom určený výrobok.

 • null

  Servis

  Ponúkame záruku 24 mesiacov od uvedenia do prevádzky. Garantujeme nástup na servisný zásah do maximálne 24 hodín od nahlásenia poruchy. Náhradné diely sú dodávané tiež do 24 hodín.

 • null

  Konzultačná činnosť

  Poskytujeme konzultácie vo všetkých fázach zaobstarania cnc strojov.

Naša ponuka

Zastupujeme svetovo významných výrobcov obrábacích strojov, ku ktorým ponúkame komplexný servis mechanickej a elektrickej časti strojov, technologickú podporu a poradenstvo v oblasti obrábania.